Slovenska hrana

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

18. jan 2005 9:07

"Najdejo se celo Sonje, ki imajo cas in voljo pisati v anglescini in se prevajati sproti (za tiste opice , ki so 50 let za ostalimi)." Zgoraj je navedek iz Julijinega pisanja. Naj ti povem, da sem prav vesela, da se najdejo taki, kot je Sonja, da kaj prevedejo. Vsi pač nismo tako "mučos intiligentos" kot ti Julija. Mogoče pa obstaja na svetu še kakšen drug jezik razen angleščine. Mar je tisti, ki ne razume angleško opica, ki je 50 let za ostalimi. Lahko, da je v zadnjem času najbolj uporaben jezik, zato pa še ni edini zveličavni. Tako pisanje je žaljivo za ostale in ne bo ti škodilo, če se spustiš za kakšno stopničko.

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

18. jan 2005 11:56

Lijana, skoda da nisi razumela poante mojega pisanja, s opicami sem namrec mislila sebe. Sto ljudi, sto cudi,,, julia Sporočilo je spremenil(a) julia dne 18. jan 2005 11:57:52

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti